Mojezáliby.cz
Kategorie: Můj život

Pořádná kolínská pro pořádné chlapy!

Pořádná kolínská pro pořádné chlapy!Kolínská značky 4711 je naprostou legendou mezi kolínskými vodami. Právě ona je asi nejslavnější "vodou z Kolína" vyráběnou v německém Kolíně, které daly jméno celé skupině přípravků pro pány. Klasika je klasika a tato je tu s námi již přes 200 let.

Nedávno vyšel na jednom z blogů pro muže, které čtu článek o všestranném použití "kolínské" (k přečtení zde). Přivedlo mne to k zamyšlení zda nevyměnit různé ty balzámy a gely na holení za něco pořádného "chlapského" léty prověřeného. Dlouho jsem si myslel, že kvalitní "značková" voda po holení stojí velké peníze. Jak mne tedy příjemně překvapilo, že právě absolutní klasika jakou je 4711 přijde ve velkém balení (800ml) pouze na cca 800 Kč. Takže volba byla jasná, jde se zkoušet, maximálně podělím celou rodinu :-D

Po prvotním nanesení po holení přišly trochu rozporuplné pocity nad touto "vůní". To je však jen prvotní okamžik za malou chvíli se ustálí (asi jak se vypaří alkohol) a zůstane jen velmi příjemné svěže citrusové aroma.  Již po pár týdnech používání jsem si ji velmi oblíbil, po holení pleť krásně čistí a v horkých dnech, jaké zuří venku právě při psaní tohoto článku i příjemně osvěží. Nic přeplácaného jen jednoduchá vůně z které máte pocit toho klasického gentlemanského luxusu, který přetrvává generace.

Pánové zapomeňte tedy na chvíli na všechny ty rychle se měnící módní trendy, populární návrháře a celebrity chrlící na nás každý rok novou kolekci vůní a zkuste jednoduchou klasiku, která přetrvává století a definuje opravdové muže.


Vydáno: 31.7.2015 15:58 | 
Přečteno: 1505x

Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.© 2020 Mojezáliby.cz

SunLight CMS | Admin