Mojezáliby.cz

Tvorba šablon

Ve volném čase se jako jednomu z koníčků věnuji tvorbě šablon pro český redakční systém Sunlight. Problémem však není ani tvorba statických HTML a XHTML webů s použitím CSS. Částečně se také zajímám o SEO a některé další Buzzwordy.


Váš e-mail
Předmět
Kontrola captcha
Zpráva
Příloha


Optimalizujeme web - Rich Snippets

Optimalizujeme web - Rich Snippets

Nejde sice o žádnou novinku, jsou tu s námi už pár let, přesto neuškodí si o nic něco povědět. Strukturované úryvky (Rich snippets) jsou části textu, které mají specifický význam a my na něj vyhledávač upozorníme. Může to být například produkt a jeho cena, kontakt, r... celý článek »

Přečteno: 1493x | 04.09.2014

Pěkné menu pro web - htm/css

Pěkné menu pro web - htm/css

O rozbalovacím menu pomocí CSS nastylování tu už jednou řeč byla. Tentokrát se však k tematice vrátím podrobněji pomocí podrobného návodu i s vlastní ukázkou. celý článek »

Přečteno: 15279x | 19.01.2013

Webnode - A proč ne?

Webnode je internetová služba pro jednoduchou tvorbu webových stránek. Práce se systémem je velmi příjemná a přehledná. Má však svá velká "ale"! celý článek »

Přečteno: 2586x | 13.01.2013

Základ sémantiky

Základ sémantiky

V článku Olomoucké modelingové agentury a jejich weby jsem u některých prskal a rozčiloval se nad něčím, čemu jsem říkal sémantika. A co to vlastně je? O tom se dočtete právě zde. celý článek »

Přečteno: 1808x | 22.11.2012

Díl 4. přidáváme Lightbox

Jak se náš ukázkový web postupně mění a rozrůstá, jistě jste si všimli, že přibývá i obrázků a od minulého dílu jsou i na samostatné stránce galerie. Stále se však po rozkliknutí otevírají v novém okně, což není příjemné a nepůsobí dobře. Proto si dnes ukážeme jak př... celý článek »

Přečteno: 4316x | 21.03.2012

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.© 2021 Mojezáliby.cz

SunLight CMS | Admin