Mojezáliby.cz

Egypt - Taba

Egypt - Taba

Chcete-li se příjemně zrelaxovat v prosluněném ráji u moře, užívat si skvělého jídla, potápění a zapomenout na zbytečné starosti je pro vás Egyptská Taba ideálním místem. Pětihvězdičkové rezorty, korály hned u pláže a v zimním období navíc za super ceny! celý článek »

Gruzie

Gruzie

Méně známá země plná divoké přírody a krásných velehor. Jeden z nejkrásnějších koutů světa pro pěší turistiku, který svou dostupností přilákal i mne. celý článek »

Košile na míru - jak padne

Košile na míru -  jak padne

O tom, že jsem se rozhodl zkusit košili na míru a jaké bylo vybírání a měření jste si již mohli přečíst v předchozím článku. Jaký však byl výsledek? Jak košile dopadla v porovnání s "tou běžnou"? Měla tahle invesvestice smysl? celý článek »

Košile na míru

Košile na míru

Dobře padnoucí košile je vizitkou každého muže, co dbá o svůj vzhled. Žádné plandavé rukávy, plachty volně vlající v pase, knoflíčky napínající se k prasknutí přes hruď či nepříjemný tah v ramenou při sebemenším zvednutí ruky. Pro ty, co výše zmíněné zažili, prostě t... celý článek »

Život jednodušší... bez palmového oleje

Život jednodušší... bez palmového oleje

Indonésie v plamenech, nejhorší ekologická katastrofa 21. století... nebezpečnější, než Islámský stát a USA dohromady... Podobné informace už si určitě zaslouží pozornost a tak se postupně strhla kampaň proti "nejhoršímu z tuků" - palmovému oleji. Právě kvůli jeho pě... celý článek »

Víkend v Alpách

Víkend v Alpách

Zatím jen pár fotek z víkendového výletu do rakouských Alp. Bylo tam opravdu nádherně, tak brzy snad bude i nějaký větší cestovní článek :-) celý článek »© 2018 Mojezáliby.cz

SunLight CMS | Admin