Mojezáliby.cz
Kategorie: IT&ME

Loučení po 2 spokojených letech

Loučení po 2 spokojených letech Tak mi po 2 velmi spokojených letech opět přišla faktura na další rok za webhosting u Onebit.cz, se službami jsem byl maximálně spokojený, ale... ale proč to nezkusit jinde a levněji? Již nějakou dobu nové projekty spouštím u webhostingu Wedos, tak jsem se rozhodl přejít tam i s tím posledním (nebo bych měl říct prvním? :-))

Webhosting ONEbit.cz jsem si před dvěma lety vybral na základě dobrý referencí a také jejich vítězstvím v soutěži TOP HOSTINGY (2009). S kvalitou služeb a technické podpory jsem byl maximálně spokojen, snad jen ten nízký traffic limit (10GB/měsíc) u základního programu byl přeci jen trochu nízký. Byla to však ověřená značka a kvalita.

V loňském roce (2010) zahájil činnost velice zajímavý projekt Wedos. Nabídka vypadala velmi zajímavě, prvotní ohlasy dobré... a cena až podezřele nízká,... tak jsem to ze zvědavosti zkusil. Spokojenost se dostavila. Postupně jsem tam začal přesouvat další webu a spouštět nové. Proto jsem tam také nakonec přesunul i svůj projekt Akty-Antonio.cz. Tak doufám, že po roce dobrého provozu a masivních kampaních si tento webhosting udrží svou úroveň a budu s ním i nadále spokojen.

Onebit.cz jsem bral a stále beru jako TOP hosting, s bezproblémovým chodem, ovšem změna je život a u Wedosu je zatím jen pár malých mušek, kterými se liší co do kvality, ale výrazně co do ceny.Vydáno: 21.12.2011 17:28 | 
Přečteno: 1537x

Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.© 2021 Mojezáliby.cz

SunLight CMS | Admin