Mojezáliby.cz
Kategorie: Archiv

Prsatý blog

Prsatý blogNedávno jsem si všiml poznámky jednoho známého, jíž hodnotil jeden zahraniční blog mladé ženy. Nahlédl jsem, abych viděl čím tolik vyniká a hned mi to bylo jasné. Když už ničím jiným, tak na blog originalitou, na erotický web humorem a střídmostí. Většina blogových zápisků je totiž doprovázena i fotografií autorky.Jedná se o tento blog - Alicia Young Blog je psán španělsky, takže většina z vás asi textu neporozumí. Fotografiím však ano a právě ty dělají velkou část sdělení. Blog jsem si i překládal - jednotlivé zápisky nejsou nějak odlišné od běžných deníčků ze života.

Ti, kteří nahlédli, již určitě sami pochopili, čím daný web na sebe strhnul pozornost a návštěvnost blížící se 6 milionům za asi 3 měsíce. Autorka na sebe strhává pozornost fotografiemi svého vyvinutého poprsí, které však nezobrazuje jen tak, ale v nějakém vyzývavém aranžmá, které obměňuje. Tím pozornost ještě zvyšuje a navádí tak návštěvníky k proklikání celého blogu. Často také svou hruď doplňuje nápisem, nejvíce to jsou jména některého z fanoušků, nebo jménem jejich twitterových účtů. Dochází tu tedy k přímé interakci a zapojení fanoušků do děje.

Autorka také záměrně vynechává svůj obličej, někdy experimentuje s grafikou vlastních fotek, nebo prezentuje své kresby. Fotografie jsou také focené v domácím prostředí a tak, aby působily autenticky. podobně, jako když by se vždycky před spaním vyfotila webkamerou a napsala krátký post. Tím podporuje dojem autentičnosti, intimnosti a sdíleného soukromí. To je další z prvků, které lidi táhnou (viz příběhy postav různých seriálů).

Shrnuto a podtrženo - ač je to velmi laciné lákat lidi jen na své fyzické přednosti, nedá se tomu upřít jistá originalita a vysoký marketingový potenciál takového blogu.

A dotaz na závěr... nemá tu nějaká čtenářka zájem o vlastní blog? :-)


Vydáno: 15.1.2013 13:32 | 
Přečteno: 2394x

Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.© 2020 Mojezáliby.cz

SunLight CMS | Admin